O Nas


Szanowni Państwo,

GLOBAL POWER Marta Smużyńska to firma z ogromym doświadczeniem w zakresie:

- montażu konstrukcji stalowych;
- montażu prefabrykatów;
- montażu płyt warstwowych;
- montażu blachy trapezowej na dachach;
- montaż obudowy w systemie kaseta wełna blacha.

Istniejemy na rynku ogólnopolskim od 2012 roku a od lutego 2018. działamy tak samo prężnie, profesjonalnie z ogromnym doświadczeniem i potencjałem pod nową nazwą Global Power Marta Smużyńska.

Na czele naszej kadry zarządzającej stoi człowiek , za którym przemawia kilkunastoletnie doświadczenie , sumienność w realizowaniu zleceń , profesjonalizm oraz przede wszystkim szacunek , uznanie i zaufanie Kontrahentów, którzy bez obaw stawiają przed nami kolejne cele i powierzają nam realizację poważnych zleceń.

Pracownicy naszej firmy to ludzie z doświadczeniem oraz posiadający niezbędne kwalifikacje potrzebne do wykonywania zawodu.
Ludzie odpowiedzialni , rzetelni godni zaufania. Do powierzonych im obowiązków podchodzą z sumiennością i starannością.

Jako Pracodawca staram się poszerzać ich umiejętności oraz powiększać doświadczenie zawodowe umożliwiając im udział w różnorodnych kursach oraz szkoleniach branżowych.

Z pełną odpowiedzialnością gwarantuję Państwu satysfakcję z realizacji powierzonych nam zadań , terminowość oraz pracę z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm.


Firma GLOBL POWER stanowi przykład prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa wychodzącego naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom Inwestorów.

Zapraszamy do współpracy.